Версія для друку

Доскіч відстояв межі стадіону на Ковельській

Депутати Львівської міської ради не затвердили проєкт землеустрою ОСББ «На Ковельській, 63», керівництво якого хотіло забрати частину тамтешнього спортивного майданчика. Велика заслуга у цьому саме депутата міської ради від «Європейської Солідарності» Остапа Доскіча, який не один рік відстоював інтереси громади у мерії.

Збудували та відкрили цей стадіон на вулиці Ковельській, 67, що у мікрорайоні Знесіння, ще наприкінці 2011 року. Причому частину грошей на його спорудження зібрала саме громада, сподіваючись, що нарешті їхні діти матимуть, де поганяти м’яча та й професійно займатися спортом. Однак тішилися недовго – вже за кілька років на ласий шматок землі стадіону поклало око ОСББ, яке звело поруч залізобетонний паркан. Далі почалися суди та апеляції.

Тим часом, впродовж 2018-1019 років ЛКП «Спортресурс», на балансі якого перебуває стадіон, капітально відремонтувало міні-футбольний майданчик, розробило проєкт для облаштування додаткових спортивних зон – зокрема, мультифункційного майданчика з поліуретановим покриттям, вуличних тренажерів, майданчика для Street workout тощо.

Однак, аби розпочати всі ці роботи, у Держгеокадастрі мають бути чітко визначені межі стадіону. І без виправлення цієї помилки їх не можна розпочати.

Але наразі вже є перша, маленька перемога. Як повідомив директор ЛКП «Спортресурс» Ігор Самотій, тепер потрібно доробити проєкт землеустрою на відведення земельної ділянки на комунальне підприємство і подати на затвердження сесії ЛМР.

  • Головне, що вже є перший крок у вирішенні цього питання, - каже Остап Доскіч. – Звичайно, святкувати перемогу ще рано, але, вірю, що ми таки дотиснемо депутатів, чиновників і мешканці Знесіння матимуть свій, сучасний стадіон.

До слова, вже цієї суботи в Україні відзначатимуть День фізичної культури та спорту. Тож з нагоди свята напередодні, 11 вересня, на стадіоні по вулиці Ковельській, 67, відбудеться матч між юнаками Знесіння, прихильниками та членами партії «Європейська Солідарність».  Початок о  17:00.

Запрошуємо усіх охочих!

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.