×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

З 1 вересня проїзд для школярів безкоштовний

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський нагадує: ось уже два роки у Львові діє безкоштовний проїзд для школярів у громадському транспорті міста. У міських автобусах та маршрутках учні мають право безоплатного перевезення протягом навчального року з 1 вересня по кінець травня. Водночас проїзд у тролейбусах та трамваях є безкоштовним цілий рік. Щоб мати право безкоштовного проїзду школярам достатньо пред’явити учнівський квиток. Такі квитки видають за місцем навчання.
Цього вдалось досягнути завдяки спільній ініціативі депутата Ігоря Телішевського та громадської організації «Батьківська рада Львівщини». Відтак, уже два роки ця практика успішно діє у Львові та застосовується іншими містами України.

«Послідовна позиція нашої фракції та ГО «Батьківська рада Львівщини» дозволила нам вибороти право на безкоштовний проїзд учнів. Для чималої кількості сімей витрати на громадський транспорт для дітей є занадто великою статтею витрат. Ми повинні це розуміти та намагатись полегшити життя львів’ян. За цей час таку ініціативу реалізували у інших містах України - Херсоні та Дніпрі. Приємно, що Львів став прикладом», – наголошує депутат ЛМР Ігор Телішевський.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.