×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Триває робота щодо проєкту реконструкції Левандівського озера», - Тарас Гупало

За участі посадовців ЛМР відбулося перше обговорення концепції облаштування Левандівського озера. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Тарас Гупало. На засіданні було презентовано ескізний проєкт облаштування озера.

За словами депутата, є пропозиція поділили Левандівське озеро на дві частини – природну, де будуть гніздиться птахи та нереститись риба, та зону активного відпочинку. У другій зоні буде облаштований піщаний пляж, спортивні та дитячі майданчики.
«Планується також облаштувати місток через озеро, прогулянкову алею з оглядовими майданчиками, фонтан на воді. Це буде місце відпочинку на будь-яке вподобання  - для активного та пасивного відпочинку мешканців».

Крім цього, Тарас Гупало зазначив, що заплановано провести ще одну зустріч на озері, щоб мешканці на місці висловили свої зауваження та пропозиції.

«Дякую всім, хто долучається до створення цього чудового проєкту: фахівцям еколога, громадським активістам, орнітологам, команді чудових проєктантів Rozkvit».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.