Версія для друку

Хто з депутатів Львівської міської ради проти розслідування можливих схем з розкрадання коштів на вивезенні сміття

Депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський, який є співавтором ухвали про створення тимчасової контрольної комісії, яка б займалась розслідуванням можливого розкрадання бюджетних коштів на вивезенні сміття зі Львова, опублікував список поіменного голосування за це питання.

«Хочу ознайомити львів’ян з голосуванням депутатів Львівської міської ради за включення до порядку денного питання про створення тимчасової контрольної комісії, яка б займалась розслідуванням розкрадання бюджетних коштів на вивезенні сміття зі Львова.

На жаль, для внесення питання у порядок денний забракувало одного голосу. Звідси висновки: окремі депутати не хочуть прозорого та чесного розслідування дій посадових осіб Львівської міськради, через які міський бюджет втрачає кошти, а хтось на цьому наживається! Сподіваюсь виборці дадуть адекватну оцінку їхнім вчинкам, адже міський бюджет це кошти нашої громади.

Щиро вдячний депутатам, які підтримали це питання. Якщо Андрій Іванович думає, що може зупинити розслідування, то він глибоко помиляється. Махінаціями чиновників на вивезенні сміття також активно займаються правоохоронці», - зазначив він.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.