×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Самопоміч у Львівській міській раді закликає до проведення аудиту комунальних підприємств міста

У Львові маємо гарну практику проведення аудиту наших комунальних підприємств. Найкращі міжнародні аудиторські компанії, так само як і державна аудиторська служба України, ретельно перевірили всі львівські підприємства комунального сектору за 2018, 2019 роки. Це має важливе значення як з точки зору прозорості, так і оптимізаційних процесів у міських структурах.

За словами депутата Львівської міської ради Андрія Шевціва, в період карантинних заходів, які за цей період вже призвели до кризи в багатьох галузях, також зачепивши й міські структури, нам надважливо оптимізувати фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств, що забезпечують життєдіяльність міста, аби максимально ефективно використовувати всі наявні активи.

Дієвою допомогою в реалізації вищезазначеного стане долучення Львівської міської ради до Програми підтримки муніципалітетів України в рамках надзвичайного «Пакету Солідарності» від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку. Ці кошти, під пильним контролем аудиторів, будуть спрямовані на подолання кризи, аби зберегти безперебійне водо- та теплопостачання в домівки мешканців, роботу комунального транспорту та інших служб життєзабезпечення міста.

Звертаємось до керівників міських комунальних підприємств з проханням звернутися до державної аудиторської служби України та залучати і надалі аудиторів до перевірки, і, головне, надання фахової підтримки та консультування наших комунальних установ, адже лише так зможемо уникнути поглиблення кризи в період невизначеної турбулентності.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.