×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

"Через халатність керівництва «Львівелектротрансу» місто втратило 3,2 млн гривень"

Три роки керівництво «Львівелектротранс» мало час, щоб повернути завдаток за невиконані роботи і через злочинну халатність міський бюджет втратив 3,26 млн грн. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив депутат ЛМР Ігор Телішевський.

«Це типова ситуація господарювання у Львівській міській раді та на комунальних підприємствах у часи Андрія Садового. Як ви знаєте, тендер на реконструкцію трамвайного депо на Промисловій оголошували вже тричі. За цей час ціна, відповідно, виросла утричі. Третьою компанією, яка виграла тендер та підписала договір, керує Ігор Дропа – уродженець Івано-Франківщини. За моєю інформацією, це близький друг Андрія Білого, який курує транспортну галузь у Львові. Коли твій друг виграє конкурс, дуже зручно відмивати кошти та отримувати відкати. У цьому зацікавлений і Андрій Садовий – скоро вибори, гроші будуть дуже потрібні. Тому, депутати не будуть погоджувати цей тендер. Людям повинні представити проєкт реконструкції, провести відкритий і прозорий конкурс за участю кількох підрядників, без кумівства та «любих друзів», - заявив Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.