Версія для друку

Чи безпечна діяльність для здоров’я людей. Депутат від УГП Мирослав Данилків вимагає перевірити роботу ТОВ «Екологічні переробні технології»

Мешканці Львова, Рудного, Зимної Води неодноразово скаржились депутатові Мирославу Данилківу на неприємний запах та чорний дим,  який йде з труби, що належить підприємству ТОВ «Екологічні переробні технології». Адреса: Львів, вул. Збиральна, 14. Мешканці вважають. що діяльність підприємства загрожує їхньому здоров’ю. 

“Відомо, що ТОВ «Екологічні переробні технології» здійснює утилізацію небезпечного сміття, медичних відходів. Ці відходи в умовах поширення коронавірусної інфекції є особливо небезпечними. Очевидно, що такі відходи можуть бути джерелом зараження вірусними хворобами для оточуючих, і потребують особливого поводження”, - наголосив Мирослав Данилків.

Відтак, депутат вимагає: 

  1. забезпечити дотримання екологічного законодавства ТОВ «Екологічні переробні технології». Також законодавства про охорону атмосферного повітря;
  2. перевірити чи дотримується дане підприємство законодавчих вимог щодо безпечної утилізації відходів;
  3. надати інформацію щодо санітарно-епідеміологічної ситуації прилеглих до підприємства територій.

Звернення адресоване міському голові Львова та голові обласної державної адміністрації, керівникові Державної екоінспекції області та директору обласного лабораторного центру МОЗ України.  

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.