×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«У такий час ми повинні гуртуватися і допомагати тим, хто цього найбільше потребує», - Дідух

У Шевченківському районі активісти розпочали соціальну підтримку літнім людям, малозабезпеченим сім’ям.

 «У такий, досить важкий для кожного час, ми повинні гуртуватись і допомагати тим, хто цього найбільше потребує. Дякую організаторам акції нашим місцевим активістам Андріані Лапшиновій, Юрію Добушу за те, що дали старт такій ініціативі. Вирішили об‘єднати всіх активних мешканців Рясного, які готові стати на допомогу та творити добро», - повідомив депутат Михайло Дідух на своїй сторінці у фейсбуці, який долучився до ініціативи.

У перший день десять родин отримали пакунки з найнеобхіднішим, продуктами, побутовою хімією та захисними масками. До акції також уже долучилася голова екологічної комісії Ірина Оршак.

«Ми дякуємо кожному, хто в цей нелегкий час долучився до доброї справи, адже творити добро легко! Дуже просимо, хто має можливість допомогти: потрібні продукти або фінансова допомога, для їх закупівлі», - додав Михайло Дідух.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.