×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці вул.Зимової висловили подяку членам інженерної комісії

На адресу комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики Львівської міської ради надійшов лист від мешканців вул. Зимової Львова. У дописі подяка за заходи, що були вжиті для розвитку інфраструктури та благоустрою вулиці.

«Хочемо зазначити, - йдеться у листі, - що впродовж всього існування вул. Зимової з міського бюджету не було спрямовано коштів. Саме за вашої каденції протягом 2017-2019 рр. відбулись кардинальні зміни, які роблять місто Львів ще затишнішим для львів’ян та гостей міста. Високо цінуємо реально проведену роботу».

Як розповів Віталій Свінціцький, "до нас звернулись мешканці вул. Зимової з проханням про допомогу. За багато років там не проводилось жодного ремонту, тому я вирішив взяти під опіку цю вулицю. Спільно з колегами з комісії нам вдалось скерувати  кошти на водоканал, зробили проект каналізування і водовідведення. Згодом передбачили кошти на покриття дороги цієї вулиці».

За словами депутата, на каналізування було передбачено близько 4 млн грн, а на покриття – близько 2 млн грн.

«Не так часто ми отримуємо подяку від людей, тому це дуже приємно і відповідально водночас. Розуміємо, що в майбутньому потрібно ще докласти багато зусиль для комфортного проживання львів'ян у нашому місті».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.