×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Рясному-2 встановлюють камери відеонагляду

За ініціативи депутата ЛМР, заступника голови інженерної комісії Віталій Свінціцький.  цього року у мікрорайоні Рясне-2  на вул. Величковського запрацювали 9 камер відеоспостереження, незабаром встановлять ще шість.

Передусім відеонагляд потрібен на переходах, біля дитячих майданчиків і школи №100.

«Вуличний відеонагляд має зменшити у Рясному-2  кількість аварій, крадіжок. Коли водії знатимуть, що їхні порушення фіксуються, а крадії розумітимуть, що можуть втрапити на «відео», то трохи пригасять свій «запал». Також відеофіксація дозволить правоохоронцям  швидко реагувати на злочини, знаходити злочинців по гарячих слідах», - коментує депутат.

Окрім того, на Рясне-2 встановили три острівки безпеки, додатковий перехід і лежачого поліцейського.

«Не раз бачив, як водії автобусів після висадки пасажирів на передостанній  зупинці на шаленій швидкості мчали на «кінцеву». Окрім того, Рясне-2 – спальний масив, де місцеві водії почуваються  геть «удома» і забувають про дотримання елементарних правил дорожнього руху. Тому й ініціював, щоб на Рясному-2 встановили додаткові засоби для посилення безпеки руху на дорозі», – пояснив Віталій Свінціцький.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.