×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Завдяки депутатові створені мобільні умови для львів'янина, який пересувається у візку

Самостійно потрапити у власне помешкання, а не чекати когось із сусідів, тепер може львів”янин на візку Микола Панков. Йому облаштували пандус-заїзд безпосередньо у квартиру.

Раніше перший поверх помешкання по вулиці Рубчака для Миколи Панкова був недоступним: відсутній пандус, круті сходи і вузький коридор. Створити такі мобільні умови візочнику допоміг депутат Львівської міської ради від Української Галицької Партії Ігор Дякович. 

Обранець – відомий у Львові захисник прав людей з інвалідністю. Про їхні проблеми та потреби знає особисто, адже сам через жахливий збіг обставин втратив ногу.

До Міжнародного Дня людей з інвалідністю він також розповів про проекти, які вже вдалось зреалізувати за час депутатської каденції і над чим працює зараз.

- Діє Програма облаштування пандусів біля будинків, де проживають люди з інвалідністю, що користуються візками; 

- Програма надання дозволу на тимчасові гаражі біля будинків для візочників та всіх, хто має ампутацію нижніх кінцівок;

- Запровадження купівлі квитків на поїзди в режимі он-лайн (до цього було лише в касі);

- Програма ендопротезування - розробка механізму надання дороговартісних виробів;

-  Обговорення та впровадження ініціатив щодо доступності львівського залізничного вокзалу для людей з інвалідністю;

-  Програма забезпечення інсуліном - спрощення процедури отримання;

- Постійний моніторинг наявності на парковках, стоянках, біля державних чи комунальних закладів місць для паркування людей з інвалідністю (зараз працюють над відведенням таких місць біля всіх районних відділків поліції);

- Допомога в організації Маршу Нескорених (спільно з ветераном АТО Артуром Кирєєвим);

-  Постійний супровід близько 50 сімей, в яких є особи з інвалідністю (допомога при отримання документів, позачергові прийоми спільно з депутатом у чиновників, супровід в отриманні матеріальної допомоги, консультації в закладах охорони здоров'я, інклюзивне навчання, тощо);

Також Ігор Дякович пролобіював зміни до Закону України «Про реабілітацію людей з інвалідністю». Тепер людині з невиліковною хворобою дають пожиттєву інвалідність, тобто не треба щороку ходити на комісію.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.