×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Парк, який не має меж

У 2015 році  міська рада делегувала підприємству «Зелений Львів» виготовити земельну документацію та встановити межі парку «Горіховий гай». Три роки після цього, а саме 25 квітня 2018 року, державна експертиза повернула підприємству документи на доопрацювання, але отримані зауваження «Зелений Львів»  проігнорував, тому парк до сьогодні так і не отримав своїх меж.

Враховуючи, що минулого місяця  мешканці району виявили у парку траншею з високовольтним кабелем, котрі вели до новобудов поблизу парку - далі затягувати із документацією парку - неприпустимо. Інакше не визнана паркова зона  має всі шанси перетворитися на будівельний майданчик.   

«Яка причина такої бездіяльності - невідомо. Чотири роки для встановлення межі парку це мало чи багато? Я нагадую, поки парк не має меж, у  будь який момент його можуть почати забудовувати, адже сьогодні - це просто земля, без будь- якого охоронного статусу», - пояснює депутат Львівської міської ради Ігор Дякович. Тому сьогодні депутат вимагав невідкладно виправити всі неточності, які вказано в висновках експертів та негайно затвердити межі парку.