×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Туристи не повинні почуватися у Львові «царьками», яким усе дозволено, - Свінціцький

Туроператори, фірми, які працюють із туристами у Львові, повинні надавати гостям міста памʼятки чинних правил, інформацію про покарання за те чи інше порушення.

Про це заявив сьогодні, 12 листопада, під час засідання комісії з туристичного навантаження ЛМР депутат Віталій Свінціцький.

Зокрема, на засіданні розглядали питання доцільності використання кінних карет у місті. Водночас, на переконання Свінціцького, міська влада має приділяти увагу не лише тому, як працюють місцеві підприємці, що надають послуги з розваг і відпочинку, а й тому, як поводяться у Львові туристи.

«Я хотів би побачити статистику кримінальних справ, адміністративних стягнень за правопорушення, які вчинили туристи у нашому місті. Чому туристи дозволяють собі приїжджати до Львова і порушувати всі правила поведінки, чинні ухвали – кидати петарди, галасувати після 22:00, розпивати алкоголь на вулиці, бігати по Площі Ринок у пів голому вигляді? Здебільшого такі випадки закінчуються однаково: туриста максимум можуть забрати до відділку і відпустити, бо це ж гість міста. У результаті, багато туристів почуваються у Львові «царьками», яким усе дозволено», - заявив Свінціцький.

На його думку, місту треба зайняти чітку і принципову позицію щодо покарання для правопорушників.

«Імовірно, багато туристів не знають, які правила діють у Львові. Значить потрібно їх інформувати про це. Для цього можна залучити туроператорів, гідів. Водночас правоохоронці мають належно виконувати свої прямі функції і контролювати порядок у місті, притягати до відповідальності усіх правопорушників – не залежно від того чи це турист, чи місцевий. Інакше Львів буде асоціюватися з містом уседозволених розваг і безкарності. А це, як ми бачили у випадку із кінною каретою, може призводити до справжньої біди і трагедій», - наголосив Віталій Свінціцький.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.