×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Змінити місто на краще зможе тільки нова влада

На сьогоднішній день міський голова та люди, які з ним працюють не можуть якісно зробити порядок в місті. Так як вони цього не роблять вже 15 років, то сьогодні вони так само не здатні це зробити. Про це Ігор Телішевський заявив в ефірі Народного толк-шоу.

«Звичайно такі речі як Пелчинський став, став на Панча, чи в парку 700-річчя мають право на життя. Однак, людей, які можуть це зробити нормально – їх немає зараз у Львівській міській раді. Ми три роки тому чули як міський голова обіцяв відкрити сміттєпереробний завод, але на сьогодні навіть документів для будівництва немає», - зазначив він.

На думку депутата, місто розвивається хаотично, бо немає комплексної стратегії розвитку. Що стосується підтоплень та затоплень вулиць, то першоджерелом цього є переущільнена забудова. Які вулиці затоплює: Малоголосківська, Чорновола, Торф’яна – ті, де якраз ведеться активне будівництво.

«Тому у місті повинна з’явитись влада, яка закотить рукави та почне працювати. Львів’яни повинні наступного року зробити вибір – чи вони хочуть продовжити так жити, чи хочуть, щоб місто стало кращим», - додав він.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.