×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Замість проводити інформаційну роботу щодо списання будинків, «жеки» залякували мешканців, - Свінціцький

Щоб мешканці будинків, списаних із балансу ЛКП, укладали договори із комунальними управлінськими компаніями, а не створювали ОСББ чи йшли до «приватників», представники «жеків» проводили відверто агресивну кампанію, подекуди вдаючись до погроз.

Про це під час засідання інженерної комісії ЛМР заявив заступник її голови, депутат ЛМР Віталій Свінціцький.

«На моє переконання, робота ЛКП – це зло. І радію, що цього зла буде трохи менше, адже відбудеться реорганізація «жеків» в комунальні управлінські компанії. Понад те, я переконаний, що місто має створювати економічні і адміністративні умови для приватних компаній, а не витісняти їх, утворюючи власні, які матимуть вигідніші умови для роботи.

Всі засоби для діяльності, які комунальники отримали за бюджетні кошти, залишаться у них. А ще, ймовірно, комунальні компанії орендуватимуть приміщення на пільгових умовах. Натомість тарифи встановлюватимуть комерційні, як і приватники. Якщо приватні компанії, конкуруючи між собою, пропонуватимуть мешканцям кращі послуги, то впевнений, що комунальні компанії по своїй суті залишаться «жеками», з такими ж підходами до роботи», - говорить депутат.

Окрім того, його обурює, якими методами ЛКП боряться за потенційних клієнтів

управлінських компаній. За словами Свінціцького, він отримує численні звернення від мешканців, які розповідають про візити працівників «жеків», які через погрози «вирубати рубильник, відрізати мережі», підштовхують людей до укладання угод на обслуговування будинків саме із комунальними управлінськими компаніями.

«Хоча процес списання будинків із балансу ЛКП триває вже майже рік, за цей час місто нічого не зробило, щоб мотивувати мешканців створювати власні ОСББ. А в деяких випадках навіть відбувалася агітація проти об’єднань. Також із бюджету не виділялися кошти для безболісного переходу львів’ян від «жеків» до приватних компаній. Місто повинно регулювати ці процеси і цей ринок послуг, а не брати в ньому участь», - переконаний Віталій Свінціцький.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.