×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Відомі жінки України об'єдналися задля допомоги передчасно народженим діткам у їхньому майбутньому

Упродовж трьох тижнів, з 18 вересня до 4 жовтня, у холі Центру Митрополита Андрея Шептицького,  експонувалися  витинанки, виготовлені жінками - громадськими діячками України.

Майстер-клас з виготовлення витинанок провела талановита майстриня Дарія Альошкіна. Тема виставки – «Дерево - як символ життя».

На завершення Екуменічного соціального тижня – 4 жовтня - відбувся  Благодійний аукціон витинанок «Віра в життя».  Вторговані кошти передадуть благодійному фонду «Немовля», який опікується передчасно народженими дітьми.

Серед жінок, які брали участь у акції, - депутатка фракції «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Рубай. Витинанка, створена депутаткою, пішла з аукціону першою. «Завдання благодійного фонду, який об’єднав сьогодні усіх нас, не лише – дати немовляті шанс на життя, а зробити усе, аби це життя було гідне, багатофункціональне. Ми спеціально вчилися робити ці витинанки – адже це зовсім нова для більшості з нас і дуже цікава техніка створення краси – і впродовж двох тижнів вони експонувалися тут, на вул. Козельницькій, 2а. А тепер із задоволенням віддаємо в добрі руки тих, хто розуміє важливість роботи Благодійного фонду. Людям, які поділяють нашу філософію про те, що життя – найдорожчий дар», - зазначила депутатка Оксана Рубай.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.