×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівські школярі можуть безкоштовно користуватись громадським транспортом

 З ініціативи фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді прийнято ухвалу, яка встановлює безкоштовний проїзд у громадському транспорті для дітей шкільного віку за наявності учнівського квитка.

В ухвалі зазначається, що школярі не платитимуть на проїзд в автобусах та маршрутках, що курсують у Львові, впродовж навчального року, за винятком літніх канікул. Щодо електротранспорту – трамваїв та тролейбусів, то проїзд буде безкоштовний протягом усього року. Ухвалу прийняли на початку 2018 року. Вона також передбачає, що витрати компаній-перевізників за пільгове перевезення учнів не підлягають компенсації з міського бюджету.

«Такі пільги діють й у інших містах України, що значно полегшує навантаження на гаманці батьків. Зазначу, що у Львові на це спромоглися лише під тиском депутатів та громадськості. Андрій Садовий також затягував підписання цієї ухвали. Ми закликаємо усіх перевізників дотримуватись цієї ухвали, а батьків – у разі виявлення порушень, просимо повідомляти на Гарячу лінію міста», – наголосив голова фракції УКРОПу у Львівській міській раді Ігор Телішевський.

Важливо – для того, щоб скористатись правом пільгового проїзду, дитина повинна мати при собі документ, який засвідчуватиме, що вона є учнем певної школи. Отримати такий документ можна у керівництва навчального закладу.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.