×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Повернути тролейбус №10 – місія важлива

Мій округ – це мікрорайон  Патона – Ряшівська. Саме там, на Ряшівській, була кінцева зупинка тролейбусу №10. Влітку 2018 цей маршрут призупинив свою роботу. Чиновники запевняли, що мешканці не відчують його відсутності.

Проте, до мене, як до депутата постійно звертаються люди з проханням повернути цей тролейбус , адже Ряшівська – Університет дуже зручний маршрут. І хоч його  дублює автобус  2а, він не завжди витримує пасажиропотік. Крім того, тролейбусом користувались студенти, які оплачують лише половину вартості проїзду.  А також пенсіонери та пільговики, які електротранспортом їздили безкоштовно. Відтак, це суттєва економія їхнього і без того скромного пенсійного чи студентського бюджету.

Саме тому  я звернулась до міського голови Львова, а також до директора ЛКП “Львівелектротранс” : “Прошу Вас відновити роботу тролейбусу №10. Зрештою, було анонсовано, що він тимчасово зупиняє їздити, але як тільки-но з’явиться можливість – тролейбус курсуватиме звичним маршрутом. Оскільки чимало мешканців цього мікрорайону, зокрема незахищені верстви населення – студенти та пенсіонери -  уклінно просять повернути цей маршрут.”

Сподіваємось на розуміння з боку виконавчої влади і швидке повернення тролейбусного маршруту №10.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.