×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львівcькій міській раді презентували нову стратегію міста

Директор КУ «Інститут міста» Олександр Кобзарєв зазначив у вступному слові, що донедавна в місті діяла Стратегія конкурентноспроможності, яка передбачала розвиток кластерів туризму та ІТ.

«Попередня стратегія – розвиток двох креативних напрямків і подолання комплексу меншовартністю щодо реалізації міських стратегій. Ми пропонуємо розвивати не якісь галузі діяльності, а людський потенціал мешканців Львова».

Олександр Кобзарєв наголосив, що розробка нової Стратегії прориву базується на обговореннях та інтерв’ю близько 200 осіб; опрацьовано 10 тематичних досліджень, досвід 16 міст; визначено стратегічні пріоритети стратегії; відбулось обговорення пріоритетів у експертних групах.

«Що ми бачимо практичними наслідками? Різке кількісне та якісне збільшення власних (львівських) креативних продуктів і практик у всіх сферах життя, в першу  чергу, економіці; різке підвищення добробуту містян за рахунок підвищення ефективності економіки; цінності креативного класу стають загальноприйнятим домінуючим етосом міської спільноти; зростання всіх сфер за рахунок зміни етичних принципів:  маргіналізація корупції, відновлення довіри спільноти до бізнесу, збереження і розвиток кадрового потенціалу міста тощо.

Ідеї проектів на 2019 рік. Напрям «Розвиток стартап екосистеми Львова: запуск Львівського клубу інвесторів, залучення світового гравця ринку інкубаторів/коворкінгів до Львова, регулярні пітчинги стартапів, реконструкція трамвайного депо в креативний простір LEM station.

DSC_1175.JPG

Депутат Львівської міської ради Андрій Пундор відзначив, що усі міста мають свої потреби і шлях, яким рухатись.

«Львів завжди виділявся на фоні інших українських міст, і ми прагнемо, щоб ця тенденція продовжувалась у майбутньому. Кілька років тому це була копітка робота для розвитку кластерів туризму та ІТ, успішні результати якої можна побачити зараз. Зараз є амбіція розвивати Львів у напрямку креативності, зробити ставку на креативну економіку. Адже креативні люди несуть у собі цінності, які хотілось б досягти Стратегією прориву - місто гідного життя, базованого на довірі, чесності, взаємоповазі та взаємодії, що веде до добробуту, самореалізації та суспільного блага».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.