×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Віталій Свінціцький «за кавою» прозвітував перед мешканцями Рясного-2

Депутат Львівської міської ради з фракції «Народний контроль», заступник голови інженерного господарства Віталій Свінціцький прозвітував про свою роботу на окрузі перед мешканцями Рясного-2. Для цього запросив ряснянців на каву.

«Для звіту обрав неформальну форму щирої розмови за кавою. Так має бути, депутати і громада працюють в одній зв’язці. Ефективна робота є тоді, коли є взаємодія з людьми, відвертий діалог. А ще приємно, що є результат, з яким мені не соромно йти до громади», – каже Віталій Свінціцький.

Зокрема, у 2018 році у Рясному і Рясному-2 відремонтували:

  • Хідники та дорога на вул. Шевченка, 406-408;
  • Дорога частина та хідники між дворами будинків на вул. Шевченка, 390, 392, 392А;
  • Хідники і дороги між дворами будинків на вул. Величковського, 36-40-42-44;
  • Дорога до гаражного кооперативу «Явір»

«Дуже швидко зрозумів, що хаотичне «латання» доріг – неефективне. Воно не відчувається мешканцями. Відтак змінив стратегію. Ремонти мають іти «квадратами», кварталами – поступово від однієї адреси до іншої», – коментує Віталій Свінціцький.

Також уже цього року повністю завершиться будівництво багатофункціонального спортивного майданчика біля СЗШ №100. Встановлено дитячі майданчики на вул. Шевченка, 386-392А і вул. Величковського, 52.

«Я завжди охоче беруся за проекти, які скеровані на фізичний розвиток і популяризацію спорту серед молоді. Переконаний, що діти із задоволенням проводитимуть час не за комп’ютерними іграми, а на майданчиках. Якщо ті будуть сучасними й безпечними, матимуть тренажери, добре покриття для футболу, баскетболу. Потрібно створювати хороші умови, щоб молоде покоління росло активним і здоровим», – переконаний Віталій Свінціцький.

За власної ініціативи депутата біля статуї Матері Божої встановили лавочки. Також Віталій Свінціцький допоміг мешканцям будинків на вул. Шевченка, 392, 392А в організації заміни міжповерхових вікон та заміні ліфта на вул. Шевченка, 392А.

«У своїй роботі я намагаюся активно співпрацювати з мешканцями. Намагаюся донести думку, що саме громада – головний рушійний механізм до змін у своєму районі. Якщо не вистачає коштів на ті чи інші потреби, потрібно гуртуватися, користуватися міськими, міністерськими програми про співфінансування. Треба брати всі можливості, адже саме мешканці мають бути першими зацікавлені, щоб у домі було чисто, все відремонтовано. А, як депутат, завжди готовий підтримувати і допомагати втілювати громадські ініціативи», – наголосив Віталій Свінціцький.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.