×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

25 травня 2019 р. у м. Львів відбудеться наймасштабніший проект для дітей – «Місто професій». Запрошення на прес-конференцію

Запрошення на прес-конференцію

25 травня 2019 р. у м. Львів відбудеться  наймасштабніший проект для дітей – «Місто професій».

Понад 1 млн. дітей в 50 містах України стали учасниками проекту за 5 попередніх сезонів проведення.

Діти віком від 3 до 18 років матимуть можливість отримати паспорт та «влаштуватись» на роботу.

Серед представлених професій заплановано багато нових – бізнесмен, біржовий трейдер, гейм дизайнер, інженер-енергетик та ін. Та, звичайно, вже традиційні, що користуються найбільшою популярністю – рятувальник, поліцейський, лікар, фінансист, військовослужбовець, юрист, автомеханік, касир залізниці тощо.

 

Головний акцент «Міста професій» - 2019 – це професії, що повязані з технологіями та наукою.

 

 

Організатор заходу – Благодійний фонд «МістоПрофесій»

Співорганізатор у місті - Об'єднання «Самопоміч» - Львів

Генеральний партнер у місті – інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc.

 

Прес-конференція відбудеться 24 травня 2019 року о 11.00

 

Адреса: Центр надання адміністративних послуг (м. Львів, пл. Ринок, 1)

 

Учасники:

Тетяна Люлька – ідеолог проекту

Андрій Шевців – керівник «Об’єднання «Самопоміч», співорганізатор заходу

Анна Журавльова - Директор з управління персоналом компанії Avalon Inc. (генеральний партнер)

Валентина Бартошик – директор департаменту адміністративних послуг міста

 

Подія в соц. мережах:

https://www.facebook.com/events/964710010391142

 

«МІСТО ПРОФЕСІЙ» 2019: ГОТУЙТЕ МАЛЕЧУ ДО РОБОТИ

Наймасштабніша дитяча подія – «Місто професій» знову у Львові. 25 травня, з 12:00 по 16:00, будемо знайомити Ваших діток з величезною кількістю старих добрих та нових не менш захоплюючих справ.    

Парк ім. Івана Франка на чотири години перетвориться у мультипрофесійну арену. Вхід на територію дозволено діткам з паспортами, а дорослим – лише у супроводі малечі!

До речі, отримати документи юний містянин зможе безпосередньо на локації наших партнерів із Центру надання адміністративних послуг. Однак, якщо учасники та їх батьки хочуть зекономити час, то паспорт громадянина «Місто професій», можна отримати завчасно у ЦНАПі, що на площі Ринок.

«Місто професій» у Львові вже вшосте. Мета проекту в тому, аби дати можливість діткам спробувати себе в різних професіях. А в ігровій формі займатися тією чи іншою справою – не тільки дуже цікаво, а ще й пізнавально. Мабуть, тому ми щороку збираємо на території парку все більше і більше охочих. Це і для нас, як для організаторів, є великою відповідальністю і водночас мотивацією до того, щоб провести все на якомога вищому рівні, – розповідає Андрій Шевців, співорганізатор проекту, депутат Львівської міськради від «Об’єднання «Самопоміч».

Кожному учаснику фестивалю біля входу видадуть карту представлених професій і він «влаштується на роботу». Після короткого майстер-класу від фахівців своїх галузей, таких як рятувальник, пожежник, кінолог, вибухотехнік, поліцейський, лікар, соціальний працівник, криміналіст, будівельник, перукар, агроном, ветлікар, діджей, автослюсар, банкір, кухар, актор, модель, кравчиня, «жовтий добродій», етномузиколог тощо,  діти приступлять до «роботи».

Так, поступово у їхніх паспортах будуть з’являтися записи з тими спеціальностями, у яких вони себе спробували. А пізніше вони за це отримують «заробітну плату». Її вони зможуть витратити у крамниці солодощів та подарунків на території містечка.

«Місто професій» дружне до всіх, незалежно від віку, статі чи наявності інвалідності. Вперше тут в особливий спосіб буде представлена професія соціального фахівця, адже цьогоріч організатори створили спеціальну інклюзивну зону, у якій дітки з вадами зору та суху, порушеннями опорно-рухового апарату і особливими освітніми потребами зможуть долучитися та бути активними на рівні з однолітками. А допомагати їм у цьому буде відомий український співак, учасник гурту «Піккардійська терція» Славко Нудик.

«Люди, які ходять власними ногами, чують власними вухами та бачать очима, в силу певних обставин, ніколи не задумуються над тим, що поруч є люди, які не можуть ні ходити, ні чути, ні бачити. Однак вони хочуть мати доступ до тих благ цивілізації, як і всі решта. Тому цьогоріч наші маленькі гості матимуть змогу відвідати виставу Першого українського театру із допомогою аудіодискриптора», - зауважила  очільниця Українського товариства сліпих Оксана Потимко.

До заходу щороку долучається близько сотні партнерів. Завдяки їхній активній підтримці діти і випробовують кожну професію в іграх, виконуючи завдання та отримаючи за це «зарплатню».

«Ми – відкриті до співпраці. Тим паче, що для підприємств та організацій – це чудова можливість залучити людей до свого бізнесу. Минулого року вдалося представити дітям понад сотню професій: малеча будувала будинок зі справжньої цегли, працювала зі стоматологічними інструментами, знімалася у кіно, гасила пожежі та проводила розкопки. Цьогоріч очікуємо на ще більшу кількість відвідувачів. Тож пропонуємо підприємцям звертатися зі своїми ідеями», – розповідає Микола Крупей, керівник кампанії «Культурне місто», співорганізатор заходу.

Організатор заходу – Благодійний фонд «МістоПрофесій»

Співорганізатор у місті - Об'єднання «Самопоміч» - Львів

Генеральний партнер у місті – інвестиційно-девелоперська компанія Avalon Inc.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.