×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Старий Львів руйнують на очах у тих, хто має його берегти

Але реакції - жодної. Не один рік оббивають і вивозять на сміття декор, карнизи, деталі балконів міських кам’яниць. Без жодної реакції чи то контролю з боку управління охорони історичного середовища ЛМР.

 «На підставі яких рішень нищать архітектурний декор історичних будинків? Так, люди звертаються, що певні елементи виглядають небезпечно і можуть впасти комусь на голову. Так, реагувати на такі звернення треба. Але фахово! Бо наразі все виглядає сумно: приїздить вантажівка, звичайні працівники ЛКП оббивають і вивозять цінну і часто унікальну ліпнину на смітники. Про збереження та реставрацію нікому не йдеться!» - каже голова фракції УГП у ЛМР Тарас Чолій.

Депутат запитує, чи були комплексні дослідження стану елементів декору. Якщо так, то просить повідомити їх результати. Якщо ж такі дослідження не проводили, вимагає проводити обстеження будинків, за участі представників Управління охорони історичного середовища ЛМР, регулярно. Винних у знищенні декору на старих будинках депутат вимагає притягнути до адміністративної відповідальності.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.