×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Голів РА і комунальників викликають на килим через сніговий колапс у Львові

Сьогодні, 29 січня, під час засідання постійної інженерної комісії Львівської міської ради голови районних адміністрацій, керівники ШРП доповідатимуть про провал у прибиранні Львова наприкінці минулого тижня.

Як повідомив заступник голови комісії Віталій Свінціцький, засідання ініціювали депутати, які хочуть почути, чому комунальні служби Львова виявилися неготовими до погіршення погодних умов.

«Торік ми придбали чимало нової прибиральної техніки, піскосуміш, реагенти. У листопаді керівництво профільного департаменту доповідало про повну готовність міста до зимової негоди. Натомість при першому  і далеко не найсильнішому снігопаді  місто зупинилося. На дорогах був повний колапс – машини стояли в корках, пішоходи через кригу ледве могли йти тротуарами. Це ненормальна ситуація. І маємо почути повний звіт, чому техніка не виїхала вчасно на дороги, чому хідник – покриті кригою. На що комунальники витрачають кошти з бюджету, якщо не можуть забезпечити порядок у місті», – пояснив Віталій Свінціцький.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.