×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутат від БПП Остап Доскіч – голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку і житлової політики ЛМР

Депутат від фракції БПП «Солідарність» Остап Доскіч – голова комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку і житлової політики ЛМР у 2018 році звітує про здобутки 2018 року.

Остап Доскіч працював над вирішенням тих проблем, що не вирішувались роками. Зокрема, проведено каналізування на вул. Балковій, Старознесенській і Поворотній.

Депутат ініціював контроль за капітальним ремонтом елементів очисних споруд у м. Львові, а також питання встановлення терміну проведення гідравлічних робіт у м. Львові – відтепер гарячу поду відмикатимуть у помешканнях львів’ян не довше, аніж на три тижні.

Остап Доскіч сприяв встановленню огорожі занедбаного будинку на вул. Новознесенська, 86 та закупівлі 25 одиниць техніки для шляхово-ремонтних підприємств і 4 евакуаторів для «Муніципальної варти».

Депутат ініціював створення нової медичної амбулаторії у мікрорайоні Знесіння. У цьому ж мікрорайоні з ініціативи Остапа Доскіча розпочато відновлення єдиного спортивного поля зі штучним покриттям у мікрорайоні.

За наполягання Остапа Доскіча розпочато ремонтні роботи на території СЗШ № 55 на проспекті В. Чорновола, 6, та СЗШ № 87 на вул. Замарстинівська, 11, замінено огорожу у ДНЗ № 1, утеплено фасад та замінено вікна у старому корпусі ДНЗ № 14, що на вул. Щурата, 2.

Відремонтовано дорогу на вул. Заклинських (до монастиря згромадження сестер Святого Священомученика Йосафата), Падури, Сушкевича, Черника, тротуари та хідники – на вул. Височанська, Кордуби, Новознесенська.

Депутат ініціював створення стоянки для міського транспорту на вул. Вернадського.

Детальніше – у презентації.