×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутат ЛМР від фракції БПП «Солідарність» Роман Грицевич - представник комісії комунального майна ЛМР

Депутат ЛМР від фракції БПП «Солідарність» Роман Грицевич - представник комісії комунального майна ЛМР прозвітував про роботу за 2018 рік.

Зокрема, з ініціативи та підтримки депутата у 2018 році відреставровано та відбулося освячення таблиці з іменами митрополитів, похованих у гробниці Львівської капітули на Личаківському цвинтарі.

Депутат сприяв реставрації, облагородженню пам’ятників на Збоїщанському кладовищі.

Роман Грицевич, як знаний у Львові меценат, сприяв проведенню у нашому місті таких культурних заходів: презентації фільму Ігоря Калинця «Невольнича муза», книги Володимира Чистуха «Завалівське коріння», проведення прес-конференції щодо презентації книги «Нарис історії роду Батрух».

Ініціював розробку проекту Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 65-річчя від дня народження Квітки Цісик».

За підтримки депутата відбулися концерти: до 160-річчя Франтішека Ржегоржа, відомого шансоньє з Канади українського походження Ерко, ювілейного концерту ВІА «Ватра», ювілейного концерту поета Богдана Стельмаха.

Як Президент федерації дзюдо у Львівській області, сприяв у проведенні восьми змагань обласного рівня з цього виду спорту.

За сприяння депутата зроблено благоустрій на вулиці Творчій, 14 -16, нове обличчя отримав будинок «Просвіти» на вулиці Малехівській, 32. «Зроблений прекрасний фасад, огорожа і найближчим часом ми вже зробимо нове опалення у цьому будинку», - розповів депутат фракції БПП «Солідарність» у ЛМР Роман Грицевич.