×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові напрацювали Програму підтримки Наукового товариства ім. Шевченка

Програма передбачає комплекс заходів, скерованих на розвиток діяльності Наукового товариства імені Шевченка, забезпечення ефективної роботи Товариства, а також відзначення 145-річчя з дня його заснування.

Як зазначила член комісії гуманітарної політики ЛМР Анна Мармуляк, на запрошення НТШ в рамках чергового засідання гуманітарної комісії відбувся робочий виїзд з представниками товариства.

«За свою багатолітню історію НТШ зуміло згуртувати науковців з різних галузей, видати багато важливих і актуальних книг, праць, які стали відправною точкою для розвитку української науки. Серед її відомих членів Іван Франко, Михайло Грушевський. Сьогодні НТШ займає чітку державницьку позицію, провадить наукову, просвітницьку, видавничу діяльність. Тому наша мета – підтримати це товариство. Хочемо, щоб наша талановита молодь могла реалізовуватись на теренах України та творила під керівництвом досвідчених науковців для розвитку країни і Львова зокрема».

Серед основних завдань програми: підтримка у проведенні заходів Товариства – наукових диспутів, семінарів, конференцій, симпозіумів; відзначення 145-річчя з дня заснування Товариства, а саме презентація його діяльності широкому колу осіб.

Фінансове забезпечення виконання Програми здійснюється за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, а також з інших джерел фінансування, не заборонених законодавством України.

Довідка. Науко́ве товари́ство імені Шевче́нка ( НТШ) — всесвітня українська академічна організація, багатопрофільна академія наук українського народу. Рушійна сила формування та розвитку української науки кінця ХІХ — першої половини XX ст.