×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Для школярів запрацювала мобільна наукова лабораторія

Сьогодні, 10 грудня, у львівському ліцеї «Просвіта» відкрилась мобільна наукова лабораторія для практичних занять з фізики.

У цьому проекті представлено 10 експонатів, які пояснюють дітям в інтерактивний, ігровий спосіб природу певних явищ фізики, хімії, біології, механіки.

Як розповіла депутатка Львівської міської ради Юлія Хомчин, проект народився в процесі напрацювання концепції Львівського центру науки.

«Оскільки центр науки – це велика амбіція, кошторисний проект, ми вирішили піти малими кроками. І цей проект є, власне, тим першим кроком, який мав би слугувати до створення власного стаціонарного центру науки. І я сподіваюсь, він покаже затребуваність, високий запит львівських школярів на такі речі. Наука є і може бути цікавою. Наше завдання – плекати в дітях інтерес до науки, оскільки до неї ми апелюємо впродовж всього цивілізаційного розвитку, це рушій технологічного прогресу. Тому той імідж науки, який зараз є, ставлення до науки в нашій країні – потрібно кардинально змінювати».  

На виставці працюють спеціально навчені волонтери – вчителі фізики, студенти. Кожний експонат обладнаний стендом, який пояснює суть того чи іншого явища.

Додамо, що уже з січня управління освіти напрацює маршрут мобільної виставки, щоб вона завітала в кожну львівську школу.