×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівська «Свобода» ініціювала надання фінансової допомоги матері полоненого моряка

З відповідним протокольним дорученням під час сесії Львівської міськради  звернувся свободівець Андрій Рікота.

Серед 24 полонених українських моряків є мешканець Львівської області, 47-річний старший матрос Військово-морських сил України Андрій Оприско. Місцевий суд окупованого Росією Сімферополя арештував його 27 листопада на 60 днів, як і його побратимів, яких ФСБ Росії затримала в районі Керченської протоки 25 листопада після нападу на українські кораблі.
Андрій Оприско проживає у селі Надітичі Миколаївського району Львівської області. Тут на нього чекає мати, 75-річна Ольга Оприско, яка вірить, що син повернеться.
«Я прошу підтримати протокольне доручення управлінню соціального захисту та департаменту фінансової політики підготувати проект рішення виконавчого комітету про надання цільової субвенції з міського бюджету Львова для підтримки і допомоги матері Андрія Оприска. Вважаю це нашим людським обов’язком перед матір’ю Героя » - наголосив Андрій Рікота.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.