×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові УКРОП приєднався до «парасолькового пікету» жителів вул. Малоголосківської

Понад 100 людей вийшли з відкритими парасольками, аби привернути увагу міської влади і громадськості проти бездумної забудови міста.

Люди стояли вздовж і проходились по пішохідному переходу. «Де моя пісочниця?», «Чому я не можу ходити  у садочок?» - такі плакати тримали у руках діти, яких привели зі собою батьки. 

«У мікрорайоні, де  проживає близько 50 тис.осіб, катастрофічно бракує дитячих садочків, шкіл, ми не маємо жодного парку і сквера, де можна відпочити з дітьми, - розповів депутат Ігор Телішевський, голова фракції УКРОП у Львівській міській раді. - Громадські активісти напрацювали механізм, завдяки якому вдалось зарезервувати 3 земельні ділянки під освітні заклади. А ще запропоновано будівництво тимчасової дороги по вул. Щеповій для об'їзду великогабаритною будівельною технікою. Проте, це не заважає виконавчому комітету Львівської міської ради давати дозволи на зведення нових багатоповерхівок, у той час, коли люди вимагають побудувати дорогу і впорядкувати інфраструктуру. "Ми цілком солідарні з жителями Малоголосківської. На жаль, цей мікрорайон нагадує гетто, а не комфортне сучасне місто».

Відтак, серед основних вимог –  мораторій на нове будівництво житлових будинків,  готелів, офісів, допоки перш за все не збудують декілька нових дошкільних закладів освіти, школу, дитячі  майданчики та дорогу.

«Парасолька в руках мітингувальників символізує захист, це означає, що разом ми знайдемо захист від свавілля міських чиновників і змусимо їх рахуватися з потребами людей, а не думати про бізнес, роздаючи дозволи на агресивне будівництво", - резюмував Ігор Телішевський.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.