×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбувається ІІ Міжнародний симпозіум інновацій в медицині SMART LION

10 жовтня з ініціативи депутата ЛМР Романа Грицевича відбулася прес-конференція з нагоди проведення у Львові ІІ Міжнародного симпозіуму інновацій в медицині 2018 SMART LION.

Як повідомив Роман Грицевич, сьогодні у Львові розпочинається  велика подія в м.Львові в медичній галузі – ІІ Міжнародний симпозіум.

«Я щиро дякую організаторам цього симпозіуму, персонально Оксані Заячківській та нашим гостям, які приїхали із США. Дуже вдячні за те, що завітали до нас, що маєте повагу до міста Лева і до наших медичних працівників».

За словами Оксани Заячківської, професора, завідувача кафедри нормальної фізіології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, ІІ Міжнародний симпозіум SMART LION присвячений інноваціям в медицині. Він започаткований рік тому, як можливість спілкування  українським науковцям, медикам, молодим лікарям, студентам  з визнаними експертами.

«Лев є символом нашого міста, тому ми хотіли, щоб саме симпатичний Левчик став символом нашої платформи, яку ініціювали члени Наукового товариства ім. Т.Шевченка спільно з викладачами Львівського медичного університету ім.Д. Галицького. Цього року до розмови ми взяли надзвичайно важливі теми: інновації, українська медицина потребує інтеграції у всесвітній міжнародний простір. І мета наша – запросити експертів, лідерів, які визнані в світі, аби вони поділились своїм досвідом, запропонувати співпрацю.      

Доктор Джеймс Мілліс є визнаним у світі лікарем, трансплантологом, який здійснив понад тисячу трансплантацій печінки, налагодив цю процедуру в Китаї, і зараз приїхав поділитись своїм досвідом з нашими лікарями. Другим нашим гостем є Василь Лончина, професор Чикагського університету, який зараз тісно співпрацює з УКУ, допомагає провести реформування медичної галузі. Пан Василь є визнаним кардіохірургом, який вже багато років співпрацює з українськими колегами. Крім цього, ми очікуємо на гостей з інших міст України та за кордону. Власне,  ідея – показати нашим молодим медикам, що світ є єдиним і повинні працювати за єдиними стандартами».

Крім цього, зі слів Оксани Заяківської, симпозіум є частиною святкування 120-ліття «Лікарської комісії» НТШ.

«Ми підготували випуск ювілейної марки, присвячений святкуванню і завтра відбудеться урочисте погашення марки. Тому дозвольте від імені нашого товариства подякувати пану Роману і подарувати йому пам’ятний знак».

Професор Джеймс Мілліс (США) під час виступу наголосив, що вперше в Україні і сподівається на плідну співпрацю з українськими лікарями.

«Для мене велика честь тут перебувати. Мені дуже подобається Україна, це моя перша подорож сюди. Мені імпонує те, що ви хочете розвивати українську медицину. Я все життя займаюсь медициною, я науковець, викладач і це є моя мета – бути учителем для студентів і передати свої знання їм. Таку ж місію я мав в Китаї. Разом з міністерством здоров’я в Китаї я допомагав науковцям. Також радив, як удосконалити законодавство. Я ще раз дякую за запрошення і дуже очікую на симпозіум у Львові та співпрацю».

На думку професора Василя Лончини (США) дуже важливо для медиків, щоб вони мали нагоду співпрацювати, спілкуватись з різним іноземними професорами, бо це дає їм натхнення до кращої роботи. «Бо ми, медики, працюємо для людей, для суспільства. І це є наше перше завдання. Маю надію, що ця конференція буде відбуватись щороку і щороку все більше українських студентів буде мати платформу, де вони зможуть показувати свої досягнення і вивчати новий досвід».        

Довідка. Science Medicine Arts Research Translational Lviv International Opportunity Network – SMART LION  - міжнародний науково-практичний проект  поєднання якісної інформації, цікаві лекції, дискусії та обговорення випадків з практики, участь відомих українських вчених, можливість представити свої дослідження, а також добра нагода поспілкуватись наживо з відомими фахівцями лідерами світової медицини, у галузі трансплантології, гастроентерології, хірургії та розробки нових ліків.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.