×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Уникнути транспортних «корків» у місті, проводячи лише капітальні ремонти доріг, не вдається»

Передбачити кошти у бюджеті м. Львова для розробки  проекту та виконання робіт по створенні  відповідної транспортної розв’язки біля вулиць Б.Хмельницького - Кукурудзяної.

З таким депутатським запитом звернувся до міського голови Львова депутат Львівської міської ради та голова комісії  інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР Остап Доскіч у зв’язку з  чисельними зверненням мешканців Львова щодо критичної ситуації у транспортній сфері міста Львова.

Остап Доскіч зазначає: «Колеги депутати неодноразово підіймали питання про ліквідацію заторів на Львівських дорогах  у  минулі роки. І як показує практика, уникнути транспортних «корків» у місті  проводячи лише капітальні ремонти доріг не вдається. Тому на часі побудова сучасних інфраструктурних транспортних розв’язок та внутрішніх кільцевих доріг.

Зокрема працюючи у своєму окрузі і провівши зустріч з громадою, приходжу до висновку, що вирішення  транспортної проблеми в північно-східній частині м. Львова виглядає значно складнішим ніж у інших районах, оскільки в цій частині міста розташовані зелені зони трьох парків: Високий замок, Шевченківський гай і парк Знесіння зі складним гірським рельєфом».

Найбільш навантаженою на сьогодні є вул. Б. Хмельницького. Тому прокладання нової дороги-розв’язки біля ринку «Торпедо», дозволить значно зменшити затори машин по цій вулиці і особливо  біля торгового центру «Епіцентр», - переконаний депутат ЛМР.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.