×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Андрій Карбовник вимагає перевірити обставини нагородження представника «руського міра» А. Бобришова відзнакою на День Львова

Депутат фракції ВО «Свобода» у Львівській міськраді Андрій Карбовник звернувся до з вимогою перевірити обставини та причини нагородження офіційною відзнакою представника «руського міра» у Львові Анатолія Боришова від міського голови на День Міста.

5 травня 2018 року Львівський міський голова під час урочистих заходів до 762-річчя міста Львова вручив офіційну нагороду Бобришову Анатолію Микитовичу «як людині, яка своєю працею та активною громадянською позицією довела відданість Україні».

«Судячи з  публічної позиції Анатолія Бобришова, яку він неодноразово проявляв у медіа, ця людина традиційних для деяких росіян шовіністичних поглядів про «єдиний народ» і «одну сім’ю», до якої мають входити українці, росіяни і білоруси.

Найцікавіше, що формальною підставою нагородження А. Бобришова є, ніби-то, звернення Ради директорів промислових підприємств Сихівського району, але відмітка про реєстрацію такого звернення у системі документообігу Львівської міської ради відсутня, тобто є підстави вважати, що таке звернення взагалі не надходило до Львівської міської ради, а таку формальну підставу було сфабриковано після того, як відомості про нагородження А. Бобришова офіційною відзнакою міста набули суспільного резонансу. Анатолій Бобришов є головою Конгресу російських громад західних областей України і про нього відомо, як про головного фінансиста діяльності Російського культурного центру у Львові – зокрема, йдеться про те, що саме він фінансував видання газети «Русский вестник" з виразно антиукраїнськими поглядами, де серед іншого публікувалися статті з вимогами реабілітації Сталіна. Є також публічні відомості про те, що ця особа фінансувала будівництво Свято-Троїцького храму УПЦ МП на території колишнього львівського заводу «Кінескоп» та загалом фінансово підтримувала діяльність цієї конфесії на території міста", - заявив свободівець Андрій Карбовник.