×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо розробки актів для проведення проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Сьогодні у місті Львові існують проблеми з перевезенням пасажирів міським автомобільним транспортом. До мене, як до депутата, щодня надходять нові і нові скарги про тривалий час очікування на зупинках міського транспорту, на некоректну поведінку водіїв, на технічний стан транспортних засобів та ін. Внаслідок такої ситуації для міста сьогодні важливим завданням є відбір належних перевізників, які якісно і добросовісно готові виконувати умови договору на перевезення.

З метою якісного відбору та належного проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування та у зв’язку з тим, що незабаром постане питання оголошення такого конкурсу, вбачаю за доцільне розробити та винести на розгляд ради Положення про порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, Порядок проведення технічного аудиту перевізника, Положення про конкурсний комітет з розгляду пропозицій та прийняття рішення щодо визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування.

Отож, до моменту проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування, з огляду на викладене та керуючись ст. 19, 21 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст.49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

ПРОШУ:

Розробити та винести на розгляд ради Положення про порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, Порядок проведення технічного аудиту перевізника, Положення про конкурсний комітет з розгляду пропозицій та прийняття рішення щодо визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування.