×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відновлюватимуть ДНЗ на вул. Сяйва, 16

У Львові відновлюватимуть занедбане приміщення садочка на вул. Сяйва,16. Уже передбачені кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації. Наразі ж на території працює мийка авто.

«Депутатська гуманітарна комісія під час виїзного засідання навчальними закладами Залізничного району побувала на території, де колись діяв садочок. За результатами мого запиту, міська рада планує відновити тут дошкільний навчальний заклад», – повідомила ініціатор відновлення садка, секретар гуманітарної комісії ЛМР, депутат фракції «Народний контроль» Анна Мармуляк.

Також вона розповіла, що зараз не території за адресою вул. Сяйва, 16,  що перебуває на балансі міського управління освіти, стоїть паркан та працює автомийка.  

«Відтак я маю питання до управління освіти, чому таким дивним чином і «не за профілем» використовуються приміщення та ділянки. І це тоді, коли у Львові катастрофічно не вистачає місць у ДНЗ. Та у будь-якому випадку процес відновлення садка запущено і разом із колегами обов’язково контролюватимемо, аби справа завершилася відкриттям нових груп для дошкільнят», – додала Анна Мармуляк.