×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ще один інструмент управління містом

На пленарному засіданні Львівської міської ради прийняли проект ухвали «Про затвердження Тимчасового положення про місцеві ініціативи у місті Львові». Це ще один крок до для реалізації права львів’ян на самоврядування. Адже громада – роботодавець влади.

 Згідно із проектом ухвали львів’яни, які хочуть вирішити ту чи іншу проблему міста, можуть подати свою ініціативу на розгляд міської ради. Для цього потрібно сформувати ініціативну групу не менш як із 5 осіб, описати проблему, зібрати 500 підписів членів територіальної громади на підтримку ініціативи та подати ці документи на ім’я секретаря Львівської міської ради. Після цього управління «Секретаріат ради» готує проект ухвали про розгляд місцевої ініціативи та передає його на  розгляд депутатам, які можуть підтримати або не підтримати його.

 Запровадження електронного урядування на усіх рівнях міських структур є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» - Львів 2020.

«Програма дозволить мешканцям відчути себе активними співтворцями міста. Користь цього інструменту прямої демократії насамперед у тому, що мешканці часто набагато краще знають ситуацію у місті. Ми визнаємо – депутати та чиновники не є найрозумнішими людьми у Львові. І ми з радістю будемо залучати людський ресурс, інтелект та небайдужість львів’ян», - розповів Максим Коляда, депутат Львівської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч».

 Прийняття цієї ухвали принесе такі результати:

  • удосконалення місцевих ініціатив як ефективного механізму участі мешканців Львова в місцевому самоврядуванні;
  • широке залучення населення до прийняття рішень на місцевому рівні;
  • формування довіри громадян до місцевої влади;
  • підвищення прозорості та відкритості діяльності органів місцевого самоврядування;
  • виявлення та вирішення локальних проблем, які найбільше хвилюють жителів.