×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Алея Небесної Сотні має бути у Львові

Вкотре повертаюсь до теми Левандівського парку та Алеї Небесної Сотні, започаткованої 11 квітня 2014 року Львівською облдержадміністрацією як символа пам'яті про Героїв, які не вмирають. Адже 40 дубів - символ міцності, сили та могутності. Поглянувши в історію району згадуємо, що саме на місці Алеї Небесної Сотні була злітна Львівська смуга.

Темою мого першого депутатського запиту від початку каденції було вшанування пам'ятного місця - бажання дати йому заслужений спокій та збереження цілісності рекреаційної зони Левандівського парку.

Отримавши прохання громади Залізничного району про збереження нашої історії для нащадків та вшанування пам'яті героїв "Небесної Сотні" у нашому місті, я зробила звернення з пропозицією вшанувати Алею Небесної Сотні належним чином та провести конкурс на облаштування громадського простору в Левандівському парку, передбачити кошти в бюджеті розвитку 2017 з цією метою.


На звернення відповіли: комісія гуманітарної політики Львівської міської ради про погодження; голова Залізничної районної адміністрації Н. Банах про передбачення коштів для розробки проекту; директор департаменту економічної політики І. Кулинич про згоду на облаштування скерований комісії на профільну комісію; заступник міського голови з економічних питань та містобудування Р. Дацків; перший заступник міського голови М. Литвинюк про скерування запиту в управління екології та ландшафтного планування; міський голова Львова А.Садового; голова комісії екології та природокористування І. Оршак.