×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Іван Гринда: Без повноцінної кільцевої дороги прикордонний Львів захлинеться від надлишку транспорту

Із ініціативи фракції «Українське об’єднання патріотів - УКРОП», Львівська міська рада звертається до Кабінету Міністрів України та голови Львівської обласної адміністрації Олега Синютки із пропозицією добудувати кільцеву дорогу навколо Львова. Розпочати процес виготовлення проектно-кошторисної документації з добудови північно-східної частини кільцевої дороги м. Львова та передбачити для цього кошти у Державному бюджеті України на 2017 рік, - із такою пропозицією звернувся до народних обранців Іван Гринда, депутат фракції УКРОП у Львівській міській раді. Депутатський корпус вирішив винести розгляд цієї пропозиції на державний рівень.

«Наш обласний центр недарма називають столицею Західної України та локомотивом Європейської інтеграції держави – найбільша кількість митних постів до Європи проходить саме через Львівщину, а значна частина транзитного транспорту використовує саме Львів для подальшої подорожі Україною.

Разом з тим, саме ці фактори є однією з причин транспортного колапсу, що систематично виникає у місті. Добудова кільцевої дороги значно розвантажить вулиці Городоцьку, Мазепи–Липинського, а також мікрорайон Рясне і покращить сполучення з індустріальним парком Львова, що опиниться в межах кільцевої дороги», - вважає Іван Гринда.

Депутат-укропівець підкреслив, що такого об’єму робіт з ремонту доріг на Львівщині як останні два роки, не було мабуть за всі роки незалежності України, однак, якщо недобудувати кільцеву дорогу, Львів, як прикордонне місто, захлинеться від надлишку транспорту.