×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит про надання інформації

02 червня 2009 року Виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення № 389, яким було надано дозвіл ТзОВ «Патриаком» на будівництво 1-ї та 2-ї черг кварталу житлової забудови на вул. Т. Шевченка, 60 і вул. Скляній, 15.

Відповідно до цього рішення, ТзОВ «Патриаком» було зовов’язано укласти договір про сплату інвестиційного внеску, а сам інвестиційний внесок сплатити шляхом безоплатної передачі у власність Львівської міської ради квартир площею 15 % від загальної площі житлових квартир після завершення будівництва житлових будинків. Також ТзОВ «Патриаком» зобов’язалося виступити інвестором на проектування і будівництво дитячого садка та реконструкцію вже існуючих шкіл.

Зважаючи на суспільний резонанс, який викликало затвердження, з грубими порушеннями процедури, містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на вул. Шевченка, 60, а також зважаючи на необхідність максимального розвитку соціальної інфраструктури міста і залучення до цього, через інвестиційні зобов’язання, великих забудовників, необхідно, щоби процес залучення інвестиційних внесків був максимально публічним.

Крім цього, у місті склалася критична ситуація зі забезпеченням житлом учасників російсько-української війни та соціально-незахищених верств населення.
У зв’язку з цим та керуючись ст. 13 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,


ПРОШУ:

1. Надати копію договору про сплату ТзОВ «Патриаком» інвестиційного внеску;
2. Повідомити, який загальна площа квартир у вже збудованих житлових будинках;
3. Повідомити, чи вже передані у власність Львівської міської ради квартири площею 15 % від загальної площі житлових квартир;
4. Повідомити, як міська рада планує використати отримані квартири. Кому їх планується надати в першу чергу?
5. Також прошу надати копію інвестиційного договору з ТзОВ «Патриаком» на проектування і будівництво дитячого дошкільного закладу та реконструкцію існуючих шкіл.

Відповідь і копії згаданих документів, прошу надіслати у встановлений чинним законодавством строк за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, к. 228.