×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Понад 7 тисяч дітей взяли участь у фестивалі «Місто професій»

Рятувальники, поліцейські, будівельники, лікарі та перукарі, – у суботу маленькі львів’яни спробували себе у понад 100 професіях у рамках профорієнтаційного дитячого фестивалю «Місто професій».
«Цьогоріч фестиваль зібрав у парку Франка близько 22 тисячі учасників, 7 тисяч із яких – дітки», – повідомив Андрій Шевців, керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді.
Кожну із представлених професій малеча випробувала в ігровій формі, виконуючи завдання і отримуючи за це «зарплатню». Зароблені кошти дітки обміняли на морозиво та солодощі.
«Завдяки підтримці партнерів нам спільно вдалося презентувати понад 100 цікавих професій, – розповідає Микола Крупей, співорганізатор фестивалю, представник «Об’єднання «Самопоміч». – Малеча будувала будинок зі справжньої цегли, працювала зі стоматологічними інструментами, знімалася у кіно, гасила пожежі та проводила розкопки».
«Місто професій» відбувалося у Львові вже втретє. Усі компанії, які долучилися до свята, зробили це абсолютно безкоштовно.
«Дякуємо усім партнерам та батькам із дітками, адже разом ми змогли зробити це свято таким емоційним і захопливим. Насправді, я думаю, якби мені в дитинстві дозволили посидіти у пожежній машині, я б теж захотів стати пожежником», – розповідає Микола Крупей.
Нагадаємо, профорієнтаційний фестиваль «Місто професій» у Львові відбувся за сприяння Львівської міської ради та «Об’єднання «Самопоміч» спільно з міжнародним діловим журналом «Community».
Фото з фестивалю можна переглянути за посиланням.