×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звіт фракції "Об'єднання "Самопоміч" у Львівській міській раді

ЗВІТ ФРАКЦІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» У ЛЬВІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Близько 100 навчань зі створення ОСББ, школа підприємництва для школярів, програма цифрового перетворення Львова, розвиток дитячо-спортивної інфраструктури. Це лише декілька досягнень, які нам вдалося реалізувати. Проте жодне із них не стало б можливим без спільної праці: громадськості, виконавчих органів та депутатів.

Зроблено вже чимало, проте ще більше нам з Вами доведеться зробити. Тому напередодні відкриття четвертої сесії Львівської міської ради ми хочемо розповісти про перші результати співпраці людей, які люблять Львів. 

ЗВІТ ФРАКЦІЇ «ОБ’ЄДНАННЯ «САМОПОМІЧ» У ЛЬВІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

1-2.jpg

Зміни до Конституції України, за які невдовзі голосуватимуть у Верховній Раді, дозволять провести вибори на Донбасі та узаконять терористичні народні республіки на Сході країни. Депутати Львівської міськради звернулися до голови ВР з вимогою не допустити змін до Конституції, які можуть узаконити ЛНР та ДНР, та не дозволити вбивцям вільно господарювати на українських територіях.

Навчання зі створення ОСББ

1-3.jpg

З січня щотижня наша команда проводить навчання зі створення ОСББ, залучаючи для цього юристів та успішних керівників. «Ми пропонуємо створювати ОСББ. Це найлегший і найкращий шлях. Тоді мешканці стають господарями свого будинку і вони визначають, наприклад, тариф за обслуговування», – розповіла Любов Давидович, депутат Львівської міської ради, фракція «Об’єднання «Самопоміч».

Отримати консультацію зі створення ОСББ можна у нашому офісі за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7 (5 поверх), або в офісі на Сихові: просп. Червоної Калини, 64 (навпроти Сихівської РА). За детальнішою інформацією звертайтеся за телефоном: (032) 297-1000.

Будівництво та промисловість

1-4.jpg

Інтерактивна мапа проблемних підприємств  – одна із наших ініціатив. Зараз мапа налічує п’ять заводів-руїн, які займають площу 30,9115 га, а деякі з них не сплачують у бюджет Львова ні копійки. Лише через ці підприємства місто щороку втрачає 5,5 млн. гривень.

По кожному із цих об’єктів наш депутат Вікторія Довжик спільно з юристами та активістами «Самопомочі» вивчає фактичний стан справ згаданих суб’єктів господарювання, причини занепаду та шукає варіанти вирішення цієї ситуації. Одним із таких варіантів є проведення інвентаризації занедбаних земельних ділянок для подальшого залучення інвестора чи використання в інтересах громади міста.

Громадськість проти гральних автоматів

За різними даними зараз у м. Львові функціонує більше ста закладів, де організовують та проводять азартні ігри, в тому числі через мережу інтернет. Більшість таких закладів позиціонують себе як «Державна лотерея» та здійснюють свою діяльність на підставі ліцензії на випуск та проведення лотерей.

«Спільно з громадськими активістами ми виявляємо підпільні гральні заклади, скеровуємо звернення у поліцію та інші правоохоронні органи. На жаль, на сьогодні реакція практично нульова», – зазначив керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Андрій Шевців.

Під час громадських слухань, ініційованих «Об’єднанням «Самопоміч», ухвалено спільну резолюцію задля обмеження негативного впливу азартних ігор. Серед вимог львів’ян – посилення контролю над діяльністю Державних лотерей, під прикриттям яких працюють гральні автомати, та законодавчі зміни, які допоможуть ліквідувати незаконні гральні заклади.

Курси шкільного підприємництва та ініціативи у сфері цифрового перетворення Львова

1-5.jpg

 Навчатися підприємництву потрібно ще зі школи, – переконані наші депутати. Саме тому Андрій Пундор та Максим Коляда запровадили «Школу підприємництва» для школярів. Першим пробним районом обрали Сихів, а далі планують поширити навчання на усі школи Львова.

 Також у Львові ухвалили «Програму цифрового перетворення Львова».

«Відкритий бюджет, електронний квиток, впровадження електронно-медичної картки в міських лікарнях та поліклініках,  створення єдиної бази пацієнтів, інтерактивні класи у школах, облаштування електронних інформаційних табло на зупинках, система моніторингу ефективності теплопостачання та водопостачання, замовлення довідок через інтеренет – це деякі з заходів, які передбачені у Програмі», – пояснює депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч», голова комісії конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Андрій Пундор.

Дитячо-спортивна інфраструктура

Депутати Львівської міської ради затвердили перелік дитячо-спортивних майданчиків, які цьогоріч збудують у Львові. На їх встановлення у бюджеті розвитку передбачено 1 млн. гривень.

«Майданчики встановлюють відповідно до черги. Цей список складався на основі звернень з минулих років, а нові заявки, відповідно, закладатимуться у списки пізніше. Якщо цьогоріч використаємо усі кошти по цій статті видатків, то комісія звернеться з проханням на дофінансування», – зазначила Христина Паньків, депутат Львівської міської ради, фракція «Об’єднання «Самопоміч».

Також депутати намагаються популяризувати спорт. Так, 100 найкращих спортивних  дитячих тренерів Львова отримають грошові премії у розмірі 25 тис грн.

Роман Федишин закликав тренерів та вчителів фізкультури бути активними та подавати свої анкети на здобуття премії. «Немає жодних обмежень, Програма ставить у рівні умови всіх, хто працює з дітьми», – зазначив депутат.

Також спортивні федерації отримають кошти на проведення «Кубків Львова».

Замість ґрат – дружня підтримка

У Львові розпочав працювати Центр пробації для неповнолітніх – спеціальний заклад для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом. Тут у формі тренінгів, майстер-класів та спілкування з дітьми працюватимуть психологи, священики, соціальні фахівці та педагоги. Окрему увагу приділятимуть роботі з батьками.

 «Цей центр задуманий в рамках реформування ювенальної юстиції для того, щоб підліток, який вчинив правопорушення, мав шанс через програму реабілітації в умовах побуту вести своє життя і проводити корекційну програму, а не отримувати покарання і сидіти за ґратами», – розповіла депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Рубай.

Онлайн-приймальні

1-6.jpg

Відтепер кожен охочий може поспілкуватись із міським обранцем чи написати звернення  у розділі «Кабінет депутата».

«Наші депутати постійно проводять особисті прийоми мешканців у всіх районах Львова. Аби ще більше спростити спілкування з громадою, ми відкрили онлайн-приймальні. Це черговий крок, яким ми засвідчуємо відкритість та прозорість у роботі, тобто ті принципи, з якими ми йшли на вибори», – зазначив керівник фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Львівській міській раді Андрій Шевців.

Презентацію звіту можна переглянути за цим посиланням:http://www.slideshare.net/SamopomichLviv/2015-2016-63812595