×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Члени міжфракційної групи з питань учасників АТО контролюють будівництво житла для воїнів

На сьогоднішній день спорудження житла для воїнів АТО проводиться згідно з графіком. Про це повідомив під час прес-конференції голова міжфракційної депутатської групи з питань учасників АТО та їх сімей Віталій Свінціцький.
У прес-конференції також взяли участь: депутат Оксана Рубай, начальник відділу зарахування на облік, обліку і закріплення житла та відселення ЛМР Галина Мазур та керівник ЛКП «Рембуд» Віктор Писаренко.
Зі слів Віталія Свінціцького, на цей час відбувається підведення інженерних мереж до будинку, уже залитий фундамент та будується цокольний поверх.
«Члени нашої міжфракційної групи постійно контролюють процес. Особисто я виїжджаю на наради щовівторка, де збираються замовники, технагляд, виконроби, генпідрядник. Наразі будівництво триває відповідно до графіка. Наше бачення, не потрібно робити щось поспіхом, ми просимо, щоб все виконувалось згідно з технологічним процесом, витримувались всі вимоги, наприклад, термін для закріплення бетону та набирання міцності ».

Нагадаємо, що для воїнів АТО та членів їх сімей на вул. Під Голоском загалом заплановано побудувати 4 будинки на 210 квартир. Першою чергою будівництва є зведення житлового будинку на 6 поверхів ( 53 квартири), яке почалось у І кварталі поточного року. На це будівництво передбачено 27 млн. 803 тис. грн., з них на інженерні мережі заплановано 3 млн. 652 тис. грн.