×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові дітям, які конфліктують з законом, пропонують безкоштовний WI-FI та допомогу психологів

У Львові розпочав працювати Центр пробації для неповнолітніх - спеціальний заклад для підлітків, які перебувають у конфлікті з законом. Тут у формі тренінгів, майстер-класів та спілкування з дітьми працюватимуть психологи, священики, соціальні фахівці та педагоги. Окрему увагу приділятимуть роботі з батьками, йдеться у телепрограмі “Самопоміч. Пульс міста”.


«Цей центр задуманий в рамках реформування ювенальної юстиції для того, щоб підліток, який вчинив правопорушення, мав шанс через програму реабілітації в умовах побуту вести своє життя і проводити корекційну програму, а не отримувати покарання і сидіти за ґратами», - розповіла депутат Львівської міської ради фракції «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Рубай.
Як альтернативу дітям, які за вироком суду отримали умовний термін покарання, рекомендують відвідувати цей центр. Спеціалісти дійшли висновку, що позбавлення волі не виправляє дітей, а навпаки шкодить психіці.
«Покарання не приводить до того, що дитина виправляється. Лише методом корекційних програм, роботи з психологом, культурними та розважальними заходами, спільними поїздками ми можемо дитині допомогти подолати цю ситуацію, а також, найважливіше, - не допустити того, щоб дитина вчинила повторний злочин», - запевняє психолог Центру Галина Липак.
У такий спосіб Львів пропагує впровадження нових стандартів вирішення проблем складних підлітків, адже в Україні центрів, які б об’єднували психологів, священників, соціальних працівників та волонтерів довкола проблем дитини на разі одиниці. А ще підліткам пропонують безкоштовний WI-FI.
Центр створений за фінансової підтримки Уряду Канади. Працює по буднях з 09.00 до 18.00 год. за адресою м.Львів, вул. Личаківська, 47.