×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів реалізовує кампанію «Львів – зручний для кожного з нас»

Депутат Львівської міської ради Оксана Рубай на хвилях радіо «Незалежність» поділилась думками про соціальну кампанію «Львів – зручний для кожного з нас».
У квітні стартувала кампанія «Львів зручний для кожного з нас»: соціальні працівники спільно з волонтерами проводять соціальне інспектування громадських місць. Якщо вони комфортні для людей з особливими потребами – там розміщуватимуть спеціальні відзнаки.
«Політика міста є відповідальною. Ми хочемо перейти від системного забезпечення мешканців до адресної підтримки кожної людини з її індивідуальними потребами. Тому ми хочемо, щоб Львів, як відповідальне місто, почало реформувати соціальну сферу. Зокрема, ми говоримо про учасників бойових дій і відкриття центру АТО, ми говоримо про молодь, особливо, ту, яка в конфлікті із законом. Ми говоримо про захист людей з особливими потребами , щоб їм було зручно і комфортно проживати в цьому місті».
За словами депутата, ця кампанія є відповідальною і необхідною, аби люди з особливими потребами відчували себе повноправними членами суспільства.
« Хлопці повертаються з війни, не завжди здорові, з ампутованими кінцівками. Місто мало приділяло увагу таким людям з особливими потребами, тому ми взяли на себе таку відповідальність і працюємо в цьому напрямку. Ми не говоримо тільки про маломобільних людей, які мають фізичні проблеми, але також і про людей, які є незрячими, нечуючими. Щоб вони не по домівках були, а могли гідно обслуговуватись в закладах громадського простору. І комунальні установи, і приватні зобов’язані забезпечувати такі місця. Вони до цього підходять дуже формально, або ігнорують".
Зі слів Оксани Рубай, львівські бізнесмени повинні приділити значну увагу людям з особливими потребами, аби гарантувати їм доступ до громадських місць.
«Ми хочемо спонукати робити це через своє серце, через своє сприйняття відповідальності. Тому прийняли для себе рішення – маркувати ті заклади, які матимуть повнодоступність для людей з особливими потребами. І закликати львів’ян відвідувати саме цей заклад, бо тут бізнес соціально-відповідальний і дбає не лише про того, хто щасливий, здоровий, а й про того, хто має особливі потреби. Якщо це пандус, то особа має заїхати самотужки. У нас не облаштовані місця абсолютно для незрячих людей, тобто тактильна плитка ніде не стоїть. Ми уже моніторили деякі установи, ходили в супермаркети, які забезпечують всі потреби людей на візочку. Але вони не продумали знаків для людини, яка є незрячою. Не продумали світлові сигнали для людей, які є нечуючими».
Як повідомила депутат, маркування проводитиметься з урахуванням різних потреб людей з особливими потребами.
«Ми хочемо враховувати брендбук бізнесу, кольористику і дати шанс й надалі розвиватись цьому громадському простору, тому маркування буде з напиленням всіх знаків. Якщо облаштовано для людей тільки маломобільних, то буде знак маломобільності. Якщо врахують потреби незрячої людини, то маркуватимуть знак для незрячих. Ми враховуємо також і навченість персоналу, тому що привітність персоналу також дуже важлива. Навіть, якщо установа буде облаштована за всіма зразками європейського доступу, то колектив, його вміння обслуговувати таких людей, це не менш важлива складова».


Прослухати програму можна за посиланням