×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові позначатимуть громадські місця, комфортні для людей з особливими потребами

У квітні стартує кампанія “Львів зручний для кожного з нас”: соціальні працівники спільно з волонтерами проводитимуть соціальне інспектування громадських місць. Якщо вони комфортні для людей з особливими потребами – там розміщуватимуть спеціальні відзнаки.

Як повідомила ініціатор проекту, депутат Львівської міської ради фракції “Об’єднання “Самопоміч” Оксана Рубай, експерти промоніторять  заклади, які надають послуги, зокрема, аптеки, перукарні, а також заклади  дозвілля:  спортклуби, театри, кав’ярні. “Звертатимемо увагу на наявність пандусів і на спеціально облаштовані вбиральні. А заклади харчування відзначатимемо за зручні столи,  а також спеціальні пропозиції:  для слабозрячих  - меню шрифтом Брайля, для слабочуючих  - у вигляді біжучої стрічки”, - розповіла Оксана Рубай.

Така акція має на меті закликати бізнес бути соціально відповідальним. “Спеціальні відзнаки вказуватимуть на те, що тут працює бізнес, який дбає про людей з особливими потребами. А для неповносправних львів’ян це буде ще й додатковий знак – тут комфортні умови, аби не витрачати часу на ті заклади, де ще не має такої доступності”, - зазначила Оксана Рубай.

До команди соціальних інспекторів Оксана Рубай запрошує людей із особливими потребами та волонтерів. Долучитись та отримати детальну інформацію можна зателефонувавши на “гарячу лінію” “Самопомочі” – (032) 297-1000.