×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатський запит щодо публічного оприлюднення інформації з теплопостачання

До мене, як депутата Львівської міської ради, звернулись мешканці міста Львова, зі скаргами щодо збільшення розміру нарахувань за послуги централізованого опалення та додаткового нарахування за опалення місць загального користування за січень - лютий 2016 року.
Враховуючи те, що більшість будинків міста Львова, мешканцям яких надаються послуги з централізованого опалення, обладнані загальнобудинковими вузлами обліку теплової енергії та згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005р. “Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення”, споживач повинен оплачувати за послуги централізованого опалення згідно з показниками загальнобудинкового приладу обліку теплової енергії пропорційно до опалювальної площі помешкання.
З метою забезпечення відкритого, оперативного та зручного доступу мешканців Львова до інформації щодо власних будинків, прозорої діяльності теплопостачальника та керуючись ст.ст. 19, 21, 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,
ПРОШУ:

1. Зобов'язати керівників теплопостачальних підприємств міста Львова:
1.1. Здійснювати публічне оприлюднення на сайті теплопостачальника і дошках оголошень відповідних будинків інформацію про:
- постачальників теплової енергії;
- наявність індивідуальних теплових пунктів та загальнобудинкових чи поквартирних приладів обліку, їх власників (балансоутримувачів);
- обсяги щомісячно фактично спожитої теплової енергії, згідно з показниками загальнобудинкових приладів обліку (із вказуванням показників на початок і кінець звітного місяця), загальну опалювальну площу будинків.

1.2. Проводити зняття показників загальнобудинкових приладів обліку представниками постачальника виключно за участі представника споживачів, а в разі їх необрання - представника балансоутримувача будинку, про що обов’язково прописати (включити відповідну умову) в Типовому договорі, який укладається теплопостачальниками із споживачами.
1.3. Забезпечити проведення роз’яснювальної роботи щодо нарахування оплати за теплову енергію, яка була використана на опалення місць загального користування у будинках, обладнаних квартирними приладами обліку теплової енергії.
2. Зобов’язати балансоутримувачів житлових будинків провести обстеження інженерних мереж та вжити заходів для мінімізації втрат теплової енергії у внутрішньобудинкових мережах та на опалення місць загального користування.
Письмову відповідь про результат розгляду даного звернення, прийняті рішення і особливо вжиті заходи з долученням копій підтверджуючих документів прошу надіслати у 10-тиденний строк за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 227 та на електронну адресу: openuhp@gmail.com.

 

Мирослав Данилків.