×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Жалюгідні зарплати для державних службовців – прямий шлях до корупції

«Не може людина віддаватися своїй роботі за 1300 гривень на місяць. Такі жалюгідні зарплати для державних службовців – прямий шлях до корупції», – зазначила в програмі Остапа Дроздова «Прямим текстом» на телеканалі ZIK Ірина Сердюк.

Депутат Львівської міської ради від «Громадянської позиції» взяла участь в одному з останніх випусків програма Остапа Дроздова «Прямим текстом». Програму було присвячено проблемі оплати праці державних службовців.

Ірина Сердюк наголосила, що депутати міської ради повинні знайти можливість залучати на державну службу фахівців і заохочувати їхню роботу гідною винагородою. Вона висловила переконання, що в Україні і, зокрема, у Львові є достатньо висококласних спеціалістів, які уникають державної служби через мізерну оплату праці в державному секторі та йдуть у приватні компанії.

«Отримуючи мізерну зарплату за свою роботу, людина не має навіть за що доїхати на роботу. Про яку ефективну державну службу за цих умов може йтися? Це знущання над здоровим глуздом і людською гідністю. Оклади потрібно збільшувати в 5-10-20 разів. Це дасть можливість залучати справжніх фахівців. Якщо ми цього не зробимо, то нічого хорошого в нашій державі не буде, і корупцію серед чиновництва ми не подолаємо», – заявила політик.