×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Володимир Крицак: “Фракція “Самопоміч” наполягає на відшкодуванні пільг та субсидій ЛКП та ОСББ Львова

b_301_392_16777215_00_images_stories_deputaty_7_sklykannya_крицак.pngУже майже три місяці держава не відшкодовує підприємствам, що обслуговують житловий фонд Львова, витрати за пільги і субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» під час сесії оприлюднили звернення, у якому просять Уряд погасити заборгованість, аби комунальні підприємства могли нормально функціонувати та якісно надавати послуги львів’янам.

«Ми сподіваємось на позитивне рішення Уряду. Тим більше, що така ситуація склалась не лише у Львові, а й в багатьох містах України», – каже автор звернення, депутат фракції “Об’єднання “Самопоміч” Володимир Крицак.

За його словами, державна допомога, яку призначають мешканцям, насправді не доходить до надавачів комунальних послуг. Через це ОСББ, житлово-будівельні кооперативи та комунальні підприємства не мають змоги вчасно та в повному обсязі здійснювати розрахунки з надавачами послуг та виплати заробітної плати.

“Відшкодування пільг і субсидій на сьогоднішній день дуже критичне. Станом на перше січня 2016 року відшкодування жодної гривні не поступило. У деяких будинках, від 20 до 40 відсотків мешканців оформили субсидії. І відшкодування немає, тобто ми не отримуєм тих коштів. Якщо така ситуація буде продовжуватись, просто вона паралізує повністю роботу всіх комунальних служб міста Львова”, - каже Володимир Крицак.

Депутат зазначив, що чимало ОСББ залучили кредитні кошти для впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції та модернізації будинків. Тому, у випадку не погашення існуючої заборгованості, вони не матимуть змоги виплачувати ці кредити.

Крицак Володимир Миколайович