Версія для друку

Активний старт громадського бюджету

1 листопада стартувало голосування за проєкти громадського бюджету Львова. Цього року вперше подавати та голосувати за проекти можуть мешканці міст та сіл, що увійшли до складу Львівської ОТГ.

Як повідомив начальник відділу громадського партнерства Орест Файфурка, на розгляд надійшло 240 проєктів на загальну суму понад 231 млн грн, з них  - 188 малих і 52 великих проєктів.

За інформацією посадовця, вражає активність львів’ян. «Станом на 9-ту ранку 2 листопада 2020 уже проголосували 16 тисяч осіб, які віддали понад 22,5 тисячі голосів! Найактивнішим у перший день несподівано виявився Франківський район - 27%. Традиційно потужно голосує і Шевченківський - 24%. Активно голосують також мешканці населених пунктів Львівської ОТГ - вже віддали свої голоси понад 1300 осіб!».

Для голосування рекомендовано використовувати наявні способи електронних сервісів за допомогою сайту https://lviv.pb.org.ua з допомогою bank ID або електронно-цифрового підпису.

Також користувачі Приват24 можуть зробити це у додатках Viber та Telegram з допомогою VoteForCityBot. Це бот електронної демократії, створений ПриватБанком. VoteForCityBot створено для покращення процесу голосування за проєкти бюджету участі, а також для популяризації цього процесу.

За допомогою бота можна:

знайти доступні проєкти по області та місту;

відфільтрувати проєкти рядом з будинком;

знайти проєкт за номером;

поділитися проєктом;

проголосувати за проєкт.

створити QR-код проєкту

Як проходить процес голосування?

Потрібно перейти за посиланням https://www.viber.com/voteforcitybot або https://t.me/VoteForCityBot

передати боту свій номер телефону; підтвердити авторизацію в Приват24.

Додамо, що голосування триватиме до 15 листопада. Проголосувати можна за один великий та один малий проекти.