×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Інженерна комісія підтримала переведення трьох проєктів громадського бюджету у категорію «великі»

30 листопада інженерна комісія на засіданні погодила переведення трьох проєктів громадського бюджету з категорії «малі» у категорію «великі».

Начальник управління «Секретаріат ради» Орест Файфурка зазначив, що напередодні голосування профільні управління надали свої зауваження щодо кількох проєктів, поданих на громадський бюджет. Переважно вони стосуються потреби збільшення кошторису. Зокрема, йдеться про № 104 Реконструкція сходів від вул.Княгині Ольги до вул. Сметани».

Як йдеться у поясненні Франківської райадміністрації, «зазначений перелік робіт та послуг, а також сума, необхідна для реалізації проєкту, недостатня для проведення капітального ремонту сходів. Загальна сума – 2 млн грн». Відтак, депутати підтримали переведення проєкту до категорії «великих».

Також члени комісії рекомендували перевести з категорії «малого» у «великий», збільшивши вартість робіт, проєкт №106 «Сквер на Під Голоском» (перша черга) у категорію «великих». Він передбачає першу чергу реалізації мікрорайонного скверу в житловому районі Під Голоском біля вулиці Малоголосківської.

Крім цього, як зазначили в Залізничній райадміністрації, до проєкту №168 «Реконструкція території ОСББ по вул.Любінська,89а» є зауваження для реалізації з низки причин: недостатні кошторис та відсутність згоди мешканців буд. 89 на вул. Любінській та буд.2 на вул. Петлюри.

Натомість запропоновано змінити кошторис до 600 тис грн проєкту №230 «Відновлення та реконструкція алеї» та  залишили його у категорії малий.

Голова комісії Остап Доскіч відзначив: «Дуже добре, що щороку збільшується кількість поданих та реалізованих проєктів громадського бюджету. Ми бачимо активність мешканців і це дає свої плоди. Проте мусимо перед голосуванням уважно вивчити всю документацію, десь можливо, допомогти людям скласти правильно кошторис, щоб згодом було легше реалізовувати ці проєкти».