×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У дитячій лікарні на вул.Пилипа Орлика планують завершити ремонт нового відділення

Комісія фінансів і планування бюджету ЛМР розглянула звернення КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м.Львова” щодо скерування коштів на потребу реконструкції  діагностично-ізоляційного корпусу лікарні. Зокрема, 9 млн грн для погашення заборгованості реконструкції інженерних мереж та  23 млн для оснащення операційних.

Керівник дитячої лікарні Дмиро Квіт зазначив, що за 4 млн грн, яке місто скерувало у вересні, вдалось частково погасити заборгованість за ремонтні роботи.

«На цей час нам потрібно оплатити 3 млн грн за інженерні мережі і 1 млн грн за пожежну сигналізацію, 5 млн грн потрібні для того, щоб завершити загальні будівельні роботи. Чому стоїть так гостро питання?  Ми живемо в час коронавірусу і стоїмо на порозі зростання числа хворих. Інфекційна лікарня не зможе прийняти потік хворих, тому без відкриття нашого нового підрозділу буде складно».   

Як повідомили в управлінні охорони здоров’я, за дев’ять місяців роботи передбачається прогнозована економія коштів за комунальні послуги. Голова комісії фінансів Вікторії Довжик в свою чергу зазначила, що комісія надала доручення управлінню охорони здоров’я ЛМР узагальнити інформацію про звернення від лікарень міста та передбачити кошти за рахунок прогнозованої економії коштів.

«Маємо розуміння, що в багатьох лікарнях на сьогодні запущено процес матеріально-технічного оновлення у зв’язку з тією ситуацією, що склалась. Є потреба в додатковому оснащенні, обладнанні, плюс є потреба завершити ремонтні роботи, тому що збільшується потреба в ліжкомісцях у зв’язку з пандемією».

Вікторія Довжик нагадала, що на попередньому засіданні комісія дала доручення управлінню охорони здоров’я скласти перелік критичних потреб для лікарень. «Сьогодні ми детальніше розглянули цей перелік, на якій стадії перебувають роботи. До прикладу, у дитячій лікарні тривають роботи по завершенню ремонту діагностично-ізоляційного корпусу, потреба в якому зараз виросла, зважаючи на кількість захворюваності. Також розуміємо, що є заборгованість, яку мусимо покрити цього року, та маємо планувати кошти для наших лікарень на наступний рік».